Acer ram arttırmak

izmir acer bilgisayar servisi
izmir acer bilgisayar servisi

Acer ram arttırmak – Acer notebook ram arttırmak işleminde en öenmli husuh notebook anartınızın kaç gb rame kadar desteklediğidir.Örneğin 4Gb ram olan Acer notebook üzerine 17gb ram taksanızda anakart desteklemeyecek ve ya notebook çalışmayacak yada siz ramden destek alamıyacaksınız.

Acer notebook ram arttıtımı yapmadan yada satın almadan önce mutaka araştırma yapmalı ve anakart desteğini öğrenmelisiniz.Ayrıca farklı yapılarda notebook ramleri vardır.ddr, ddr2, ddr3, ddr4 ve mhz leri değişir.Bu yapıların sizin Acer notebookunuza uyumu gereklidir.

Bir diğer hususta Acer notebook içerisinde boş ram slotu olup olmadığıdır.Bazı notebooklarda iki ram slotu olup birinde sadece hali hazırda 1 ram takılı olabilir ve sizde ikinic ram slotuna ram takabilirsiniz.Fakat bazı notebook modellerinde tek slot vardır ve siz ram arttırımında o rami çikararak yerine ram takabilirsiniz.

Neotebook ram ilave işlemi çok kolay bir işlem olup notebook arka kapağı altında kapak açılarak görülebilir.Fakat bazı cihazlarda ise komple notebook kasası açılarak ramlere ulaşılabilir.Böyle bir durumda teknik servis desteği almanız en dopru çözüm olacaktır.

Acer İzmir Notebook Teknik Servisi 0 232 441 5258 – 0 507 540 7070

Acer notebook teknik servis hizmetlerimizden bazıları;

Acer notebook-laptopnotebook format işlemi
* Acer notebook orjinal windows işletim sisteminin kurulumu ve güncellenmesi
* Sürücülerin (notebook driver) kurulumlerı ve güncellemeleri
* Yardımcı programların yüklenmesi ve güncellemeleri

Acer ram arttırmak

Acer ram arttırmak Acer notebook-laptop bakım işlemi
* Termal macun değişimleri
* Anakart solisyon ile temizlikleri
* Kısa devre kontrolleri ve temizlikleri
* Notebook menteşe bakımları
* Notebook soğutma sistemi temizlikleri
* Notebook iç kasa temizlikleri
* Notebook dış kasa temizlikleri
* Notebook klavye temizliği

notebook yazılımsal sorunların giderilmesi
İnternet bağlantı sorunlarının giderilmesi
notebook performans sorunları
şarj soket girişi onarımları
notebook ekran değişimleri
hard disk değişimleri ve onarımları
laptop ram ilavesi yada onarımı
batarya satışı
adaptör satışı
notebook klavye değişim yada onarımları
notebook kasa onarımları
notebook bakım işlemleri
acer fan temizliği
notebook kasa onarımları
notebook fan temizliği
acer donma sorunları çözümleri
acer format atmak
termal macun değişimleri…

Acer servis izmir teknik servisi olarak işleyiş prensipleri ve uygulamaları;

 • Müşterimiz bizimle ön telefon görüşmesi yapar yada whatsupp üzerinden yazı yolu ile teknik servis personelimiz ile irtibata geçer.Bu bilgilendirme sonrasında, bazı durumlarda cihazın teknik servise gelmesine gerek olmadığı bilgisi ile telefon ile yönlendirme yaparak sorunu çözüme ulaştırabiliriz.
  Telefon görüşmesinde size sorulan sorulara ne kadar detaylı cevap alabilirsek o kadar net olarak bilgilendirme imkanımız olur.
 • Telefon görüşmesinde bazı durumlarda, arızası olan ilgili notebook modeli için yedek parça desteği olmaya bilir.Üretim tarihi çok eski cihazlar bu tip notebooklar olabilir.Teknik servis personelimiz görüşme esnasında sizden notebook model bilgisini isteyecektir.Bu bilgi ile servis desteği konusu netlik kazanacaktır.
 • Teknik servisimize teslim etmeniz gereken notebook, tarafınızda bize ulaştırılma esnasında, şikayetleriniz teslim alma aşamasında ön bilgilendirme ile teslim alınacaktır.
 • Sonrasında Acer notebook ücretsiz arıza tespit süreci tarafımızdan başlatılacaktır.
 • Arıza tespitinin sonuçlanmasının ardından, notebook sahibi müşterimiz ile telefon irtibatı kurulacaktır.
 • Telefon irtibatında; notebook arızası, onarım süresi, ücreti ve verilecek garanti süresi size net olarak belirtilecektir.
 • Onay vermeniz durumda onraım işlemleri başlatılacak, onarım onayı vermemeniz durumunda hiçbir ücret alınmadan tarafınıza geri iade edilmek üzere cihaz hazırlanacaktır.
 • Onay alınan notebooklar, arıza onarımları tamamlandıktan sonra test edilerek, tamir süresi tamamlanacaktır.
 • Tamamlanan işlemlerin ardından yine telefon irtibatı kurularak müşterimiz bilgilendirilecek ve teslim süresi başlayacaktır.
 • Tarafınızdan notebook teslim alınmaya gelindiğinde karşılıklı fiziki kontrolleri yapılarak, notebook teslim edilecektir.Bu teslimatın ardından garanti süreci başlayacaktır.

Yukarıda belirtilen durumlar dışında elektronik parçalardan oluşan sistemlerin onarım hizmetlerini sunduğumuz için farklı durumlar söz konusu olabilir.Fakat bu tip her durumda müşterimiz bilgilendirilecek ve onay alınmadan hiçbir işlem yapılmayacaktır.

İrtibat : 0 232 441 5258 – 0 507 540 7070
Acer Servis İzmir EDK Bilgisayar kuruluşudur. Yapılan tüm işlemler ACER özel servis garanti kapsamı altına alınır.

Konuşmayı başlat
1
Merhaba. Nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now Button